Divadlo Na zábradlí

Metrostav RGB web

Metrostav a.s. – Dlouholetý partner Divadla Na zábradlí

LOGA HH

HOTEL **** HORIZONT Pec po Sněžkou hotel Horizont

Známý hotel v centru horského střediska Pec pod Sněžkou na úpatí Sněžky, nejvyšší hory České republiky – 132 moderních pokojů, 3 apartmá a 14 rodinných apartmánů, zážitková gastronomie i tradiční česká kuchyně, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu, sport a wellness centrum, dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb, sál s kapacitou až 220 osob, 4 salónky a další zázemí pro velké i malé, firemní, společenské i soukromé akce, aktivity v zimě i v létě a samozřejmě vstřícný a profesionální personál.

OBJEVTE SVŮJ HORIZONT…

Proč jsme partnerem Divadla Na zábradlí?

Je to pro nás tradice již od počátku 90. let dvacátého století.

LOGA HP

HOTEL **** PORT Máchovo jezero ubytování

Poznejte kouzlo Máchova kraje – areál hotelu o rozloze 3,5 ha přímo na břehu Máchova jezera. 59 komfortních pokojů a 3 apartmá, restaurace s terasou a jedinečným výhledem na jezero, sport a wellness centrum s vnitřním a venkovním vyhřívaným bazénem, půjčovna sportovních potřeb, víceúčelový sál s kapacitou až 200 osob, několik salónků a další zázemí pro malé i velké soukromé, společenské i firemní akce; ideální podmínky pro aktivní dovolenou či odpočinek jak v létě, tak v zimě, kvalitní služby a přátelská atmosféra.

VÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT…

Proč jsme partnerem Divadla Na zábradlí?

Chceme podpořit smysluplnou věc. Partnerem Zábradlí jsme již od roku 2001.

 

onehotbook logo

 

FOX Gallery

 

pas
Obchod kvalitních francouzských vín za rozumné ceny. Přímý dovoz a výběr od soukromých vinařů. Degustace v českém i francouzském jazyce. Pro všechny milovníky kvalitního vína. Ručíme za osobní přístup a kvalitu.