Divadlo Na zábradlí

Volná místa

Divadlo Na zábradlí přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici osvětlovač.

Náplň práce:

  • nasvícení jednotlivých představení a plná zodpovědnost za jejich zdárný průběh po světelné stránce
  • ve spolupráci s režisérem a scénografem vytváření světelného plánu inscenace v průběhu zkoušek
  • osvětlovačské práce při realizaci dalších akcí divadla
  • údržba svěřeného vybavení světelné kabiny a světelného parku divadla

Požadujeme:

  • vzdělání nebo odpovídající praxe v oboru scénické osvětlení
  • odborná kvalifikace dle vyhlášky 50/1978
  • časová flexibilita (nepravidelná pracovní doba, dělené směny, práce SO a NE a ve svátek, zájezdy)
  • zodpovědný přístup a spolehlivost
  • schopnost práce v týmu
  • praxe v uměleckém provozu výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr od 1. 9. 2017, na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Více informací na T 778 447 878 (Jan Jungvirt, mistr scénického osvětlení)

Divadlo Na zábradlí přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici jevištní technik.

Nástup: říjen 2017

Více informací na T 603 986 075 (Miroslav Stibr, jevištní mistr).

Divadlo Na zábradlí přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici pánská krejčová.

Požadujeme:

  • praxi, znalost střihu

Nabízíme:

  • pracovní poměr od 1. 10. 2017, na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
  • stravenky

Nástup: 1. října 2017

Více informací na T 222 868 879 nebo 728 973 568 (Zdeňka Kosová, vedoucí krejčovny)

Proběhlé veřejné zakázky

Vypracování projektové dokumentace

Rekonstrukce sociálního zařízení v DNz

Poptávkové řízení

PROTOKOl O PRŮBĚHU A VÝSLEDCÍCH POPTÁVKOVÉHO/VÝBĚROVÉHO/ŘÍZENÍ NA PROVOZOVATELE DIVADELNÍ KAVÁRNY
DIVADLA NA ZÁBRADLÍ (doc, 242kB)