Divadlo Na zábradlí

Divadlo Na zábradlí disponuje "velkým“ sálem, dvěma komorními prostory, příjemnou kavárnou a moderním zázemím.

Nabízíme Vám možnost pronájmu našich volných divadelních prostor, které můžete po celý rok využít k pracovním či slavnostním setkáním Vaší společnosti. Možnost pořádání kulturních, společenských a firemních akcí, VIP večírky, konference, TV a filmové natáčení, filmové castingy.

Pruhovaný sál - kapacita 165 lidí
Eliadova knihovna – kapacita 40 lidí
Podkrovní studio – kapacita 30 lidí

Kontaktujte Alexandru Polákovou
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
222 868 867, 739 023 171

 


Pruhovaný sál

Největším prostorem Divadla Na zábradlí, nazvaným podle charakteristické malby na stěnách hlediště, je Pruhovaný sál. Má 134 sedadel v přízemí a 31 na balkóně. Jeviště (7x7m, proscénium 4,2m) je vybaveno moderním osvětlovacím a zvukovým zařízením a dataprojektory. Na jevišti je přístup k internetu.

Sál má novou klimatizaci a příjemnou komorní atmosféru. Je vhodný pro konference, prezentace s video či dia ukázkami, firemní setkání, propagační a reklamní akce. K dispozici je i přilehlý prostor foyer (77m²) pro neformální setkání, výstavky Vašich produktů, reklamních materiálů, ochutnávky a podobně. S foyerem sousedí divadelní Café Bar s širokým sortimentem nápojů a jídel, schopný uspořádat jak denní občerstvení, tak večerní raut.

 


Eliadova knihovna

Jedním z komorních prostor Divadla Na zábradlí je tzv. Eliadova knihovna ve 2. patře o ploše 85m². Tato zkušebna je vybavena klavírem, zvukovou a světelnou aparaturou a je možné zde upravit prostor dle Vašich potřeb.

Například elevace pro sezení publika může být v jedné polovině prostoru s volným předváděcím prostorem v druhé polovině nebo na dvou protilehlých stranách místnosti s volným prostorem uprostřed. Lze použít i prázdný sál bez mobiliáře.

V Eliadově knihovně je zavedena wifi síť.

 


Podkrovní studio

Jedním z nabízených sálů je krásný, světlý, neobvyklý prostor půdní zkušebny o rozloze 46m² ve 3. patře divadla pro cca 30 sedících diváků.

Je vybaven klavírem a systémem bodových světel (lampiček), které lze dle potřeby posunovat. K dispozici vlastní sociální zařízení a minikuchyňka.

Je možno jej využít na menší podnikové akce (přednášky, prezentace, teambuilding, tiskové besedy apod.). Nevylučujeme ani pronájmy k malým divadelním či hudebním produkcím, castingům filmových produkcí, jako zázemí filmových štábů apod.